אגודת הסטודנטים

| שתף |
    ראשי
  • אגודת הסטודנטים

אגודת הסטודנטים בוינגייט

ממוקמת במכללה האקדמית ע"ש זינמן בוינגייט, בלב השרון, בצמוד לשמורת פולג בצד המערבי של כביש החוף (דרומית לנתניה). הקמפוס השופע מדשאות, שדות ונופים נותן לבאים בו תחושה של מרחב ושלווה.

אגודת הסטודנטים הינה גוף סטודנטיאלי נבחר ,שמטרתה לייצג את כלל הסטודנטים החברים באגודה בכל העניינים הנוגעים להם כסטודנטים , לקדם את האינטרסים הכלכליים , החברתיים והאקדמיים שלהם , ליזום ולקיים שירותי עזר, ומפעלי הנחות ולפתח קשריים חברתיים ותרבותיים בקרב הסטודנטים. האגודה נבחרת אחת לשנה בבחירות דמוקרטיות, פעולותיה מבוצעות ללא מטרת רווח וללא מניעים פולטיים, האגודה מורכבת מצוות של סטודנטים הרוצים לתרום לחיי הסטודנט ולחברה כולה. סטדנטים אלו שמו לפניהם מטרה של איכות ומצוינות בעבודתם, על מנת להבטיח כי הסטודנטים הלומדים במכללה יקבלו את השירותים הטובים ביותר שהמכללה יכולה לספק . כאשר היא שמה לה לדגל את הנושא האקדמי בשילוב עם פעילויות חברתיות, תרבותיות .

החברות באגודת הסטודנטים מקנה זכות כניסה למפעלים ולארועים הנערכים ע"י האגודה ,קבלת הנחות בנסיעה בתחבורה ציבורית, הנחות בבתי עסק שונים,מתן שירותי עזר שונים המופעים כולם באתר. החברים באגודת הסטודנטים הם בעלי כרטיס סטודנט אשר הונפק ע"י אגודת הסטודנטים בוינגייט בין היתר, סטודנטים לתואר ראשון ושני, משתלמים, ותלמידי המכינה.

לקראת שנת הלימוד תשע"ה, אגודת הסטודנטים מאחלת הצלחה לכלל הסטודנטים, המרצים ועובדי המכללה האקדמית וינגייט.